Грати чи не грати? Спробуйте!
Подписаться на блог Получать на почту

Грати чи не грати? Спробуйте!

25 червня 2015

граємо!

Хоча б одного разу, солітер чи косинку складав кожен, чи втихомирював злих пташок, чи долав перешкоди із черепашками… Що б ми не думали про комп’ютерні ігри, яке б ставлення до них не демонстрували друзям, час від часу на нашому моніторі з’являються смішні звірятка чи інопланетні монстри. Але є люди, які без ігор не уявляють жодного дня, і присвячують їм кожну вільну хвилину.

Геймери — це майже діагноз, який не розрізняє віку і статі, і не залишає місця і часу для інших захоплень.

Сучасна ігрова індустрія вже не залежить від ігрових дисків продажу, вона сьогодні базується на браузерних іграх онлайн. Вони зручні для користувачів і вигідні компаніям, які займаються створенням ігор, заробляють на постійних покращеннях і додаткових послугах для геймерів. Самі ігромани кажуть, що закохані в ігри саме через їхню безкінечність та постійні зміни: щомісяця найпопулярніші ігри отримують пакети оновлень і продовження сюжетних ліній. І кожен геймер вам скаже, що для вдалої ігри комп’ютер має мати певні характеристики, інакше доступними будуть лише найпростіші, а це не так цікаво.

 Перед тим, як придбати собі ПК чи ноутбук на сайті http://comfy.ua/computer/notebook.html , треба визначитися з важливими характеристиками, адже офісний і ігровий комп’ютер значно відрізняються, і не лише ціною.

Вимоги до геймерського компьютера

ігри дорослих

Кращі ігри минулого року

Кожен гравець має свої улюблені забавки, але статистика — річ серйозна, тому наводжу дані саме статистичні. У ТОП-5 улюблених геймерами минулого року увійшли дуже різні за сюжетними лініями і змістом браузерні ігри онлайн.

Лара Крофт

Таке хобі, як ігроманія, давно вже затьмарило багато захоплень реального життя. І з кожним роком все більше людей поглинає світ онлайн-ігор, які і  не думають припиняти свій розвиток. А ви до них як ставитеся?

2 коментаря до повідомлення: “Грати чи не грати? Спробуйте!”

  1. Ксюша коментує:

    Категорічно погано ставлюся. Сама, окрім маджонга, не граю і не грала ні в що ніколи, не бачу сенсу. Сина свого постійно гальмую, щоб не захоплювався занадто іграми. Дуже багато людей постраждало від цієї напасті, нажаль, тому взагалі нічого доброго в цих іграх не бачу..

  2. Блогобабушка коментує:

    ха, а картинка з моєї улюбленої Лари Крофт. Грала тільки в цю гру та більше не цікаво

Написати коментар