…Не тільки шелест купюр
Подписаться на блог Получать на почту

…Не тільки шелест купюр

17 травня 2012

бодіартЧесно кажучи, мені раніше здавалося, що багатії, крім брязкання золотих монет, сяючих багатокаратних прикрас та біржових торгів, більш нічим не захоплюються. Бо часу жаль на речі необов’язкові і не завше серйозні.

Та заглибившись у тему і провівши певні аналітично-пошукові дослідження (от як!), я створила новий образ – «багатій щирозахоплений», який свій вільний від збагачування час віддає цікавим,а іноді зовсім дитячим, хобі.

Отож пропоную тобі сім цікавинок, найпопулярніших серед заможних.

1. Найпоширеніше захоплення цілком передбачене – колекціювання. І тут вистачає площини для досліджень – від очікуваних монет до ляльок та скелетів.

2. Бодіарт – мистецтво краси розмальованого тіла. Авангардний напрям виник в середині минулого століття – спочатку тіла покривали не тільки фарбою, а й гіпсом (на зразок мумій), робили надрізи, палили волосся… Але потім бодіарт став більш милосердним: в якості полотна митець використовує тіло і пише на ньому дивовижні картини – живі.

3. Серфінг – відпочинок і спорт, народжений на Гавайях. Швидкісне маневрування серед величезних океанських хвиль на дошці дарує адреналін та відчуття перемоги над світом.

серфінг

4. Твістінг. Дуже смішне хобі, на перший погляд – наївно-дитяче. Скручування з видовжених повітряних кульок різноманітних фігурок. Думаю, що ти, мій читачу хоч раз та спробував це зробити й сам. Песики, зайці, олені або квіточки – найпростіше, тому не таке цікаве. От подивись, якого страхітливого павука вдалося зробити одному талановитому твістінгоману.

твістінг

5. Фрізлайт або світлове графіті. В напівтемній кімнаті або в обіймах ночі проти неба малюють дивовижні картини світловим пензлем – іноді звичайнісіньким ліхтариком. Отримані малюнки миттєво фотографують, а потім демонструють своє мистецтво та отримують оплески від прихильників чи просто глядачів.

фррізлайт

6. Роуп-джампінг – екстремально-спортивне захоплення: людина стрибає з вишки чи високої вежі. В польоті його підтримує альпіністське оснащення, та думаю, що йому ой як непереливки від своєї сміливості.

7. Із екстремально-ризикованих іще називають полювання на акул і сафарі. Та таких небагато – заможна людина зазвичай вміє цінувати життя, а тваринам же не поясниш, що «їсти дядю не можна, він цяця».

Тож ми з тобою трохи визначилися, любий читачу – коло захоплень більш-менш окреслили. І спробуємо розповісти про кожне з них і навіть більше – наскільки вистачить снаги.

Домовились?

 

12 коментарів до повідомлення: “…Не тільки шелест купюр”

 1. Рузя коментує:

  Фризлайт – вот это “прикольненько” ))) Меньше всего мне хотелось бы прыгать со скал и на акул охотиться, и больше всего – рисовать фонариками рисунки на небе.

 2. Валерия коментує:

  Вот никогда бы не подумала, что богачи могут увлечься фризлайтом – слишком уж романтично, по-моему, для современных скруджей!.. )))

 3. Илона коментує:

  Я особисто знаю кількох досить заможних людей, чиї захоплення подібні на дитячі забави – ковзани, далекі подорожі на роверах, майстрування піратських кораблів, розведення поштових голубів. Єдине, що відрізняє їх від захоплених дітей – дороге обладнання, необхідне для забави)))

  • valentina коментує:

   Я коли починала цей розділ, крім діамантів та яхтингу інших захоплень багатіїв і не зустрічала, мені здається. :) Та про яхти й прикраси теж обов’язково розповім.

 4. Александра коментує:

  Про фризлайт узнала совсем недавно, вообще интересная вещь, особенно приятно смотреть на результат)

  • valentina коментує:

   Очень интересная :) Я читала о двух фризлайт-менах, которые путешествуют по миру и привозят из каждой страны свои удивительные рисунки светом. Совместили фризлайт и путешествия:).

 5. Алиса коментує:

  Паук просто потрясающий. И на доске бы хотелось посерфить. Но это очень сложно.

 6. valentina коментує:

  Паука сделать дешевле :) Для сёрфинга кроме доски и снаряжения нужен тёплый океан – чтобы волна достойная :) А это неблизко. Так что кроме мужества и смелости с навыками денежка нужна – значительная, на поиск волны.

 7. Галина коментує:

  Тоже заинтересовал фризлайт – вполне по карману:))

Написати коментар