Хобі для знаків Зодіаку
Подписаться на блог Получать на почту

Захоплення по Зодіаку

1 грудня 2014

Ось-ось задзеленчать дзвіночки свята, що наближається: Jingle bells, jingle bells, Jingle all the way… Повітря запахне мандаринами і матиме присмак хвої , а дівчата шукатимуть у Інтернеті поради астрологів щодо святкових страв і гортатимуть глянцеві журнали, підбираючи новорічні сукні.

Традиційні передноворічні розмови – про знаки Зодіаку, астрологічні прогнози і особливості року грядущого. Тому і я вирішила поговорити про захоплення у цьому ракурсі: типові хобі знаків Зодіаку. Почнемо?..

Заповзятливий і винахідливий Овен має широке коло інтересів, на задоволення яких елементарно не вистачає часу. Він віддає перевагу активному відпочинку, із задоволенням займається спортом, який передбачає змагання – для Овна важлива перемога і демонстрація своїх здібностей. Захопленням Овна можуть бути, як театральні вистави – з ним у головній ролі, або з його режисурою, так і навколосвітня подорож під вітрилами. Овни винахідливі і мають «золоті руки», та через брак часу не використовують можливості вдосконалювати навички практикою.

Практичний Тілець у вільний час колекціонує коштовності і музичні диски, малює, або садить квіти,а якщо і займається спортом, то це відносно спокійні ігри. Тільці – і чоловіки, і жінки – дуже хазяйновиті, вміють шити-в’язати-готувати, вишивають подушки, гаптують фіраночки, майструють абажури і тчуть килими. Щодо пригод і екзотичних подорожей, то Тільці більше люблять про них читати у м’якенькому зручному кріслі.

Спритні Близнюки не люблять самоти і завжди сповнені ідей, для втілення яких залучають всіх оточуючих. Філуменія і посткросінг, вивчення іноземних мов (а просто так – щоб були!), віртуозне виготовлення дрібничок із каштанів і горіхової шкаралупи – все це може не на жарт захопити Близнюків. Вони легко жонглюють римами, подорожують із задоволенням і пригодами, майстерно облаштовують дружні вечірки.

Чуттєві Раки зневажають гантелі і силові тренажери, але із задоволенням займатимуться плаванням і риболовлею. Вони цікавляться новинами кіно і мистецтва, люблять поезію, відвідують клуби за інтересами і вирощують квіти. Успіх вони матимуть, якщо займатимуться розведенням тварин. І найкращі колекціонери зазвичай – теж Раки. Але головне захоплення цього надзвичайно сентиментального знаку – це сім’я і все, що з нею пов’язане, особлива увага приділяється вивченню генеалогічного древа. Раки завжди пам’ятають важливі сімейні дати і смачно готують.

Благородні Леви прагнуть великих звершень. Лев, як Мюнхаузен – у його плані на день обов’язково є пункт «подвиг» , то нічого, що приводу іноді просто немає. Лев, якщо захопиться, може із будь-якої буденної справи зробити фейєрверк. Типовий Лев захоплюється видами спорту, в яких майстерність поєднується з граціозністю, він любить танці, йому цікаві театр і театральна діяльність. Леви – кухарі-віртуози, які вміють готувати все, але віддають перевагу стравам для гурманів, що потребують старанності і вишуканого смаку. До речі – від смачної їжі Леви отримують задоволення, як від найбільшого захоплення.

Старанні і примхливі Діви вважаються найбільш інтелектуальним знаком Зодіаку, тому їхнім єдиним захопленням часто є робота, хоча досягти успіху вони можуть у будь-якій справі, за яку беруться. Клопітка робота зі схемами, графіками і різноманітними структурованими текстами – задоволення для Діви, а от заняття спортом майже ніколи не бувають захопленням. Правда, вболівальники з них дуже емоційні і заповзятливі. Діви творчі і талановиті у всьому, що пов’язане з красою і естетикою, в них добре розвинений художній смак, та вони іноді ладні спрямувати свої здібності на служіння людям, у яких закохані, або якими захоплені.

Врівноважені Терези цікавляться мистецтвом, мають здібності до музики, їм як повітря потрібні розваги і задоволення. Одним із захоплень цього знаку може бути шопінг – дуже вже Терези люблять гарний одяг і взуття. Іще Терези є поціновувачами дорогих вин і можуть збирати колекції, мати власні винні погреби і займатися виноробством. З Терезами добре подорожувати і ходити на вечірки – вони мають добру пам’ять на дати і маршрути і завжди знають: хто,де, коли і з ким.

Передбачливий Скорпіон – символ відродження і відновлення. Його захоплення з дитинства – взнавати, як працюють різноманітні пристрої, вони люблять розбирати на частини ціле і потім збирати його. У години дозвілля вони можуть обрати заняття,яке передбачає розумної тактики: автомобільні гонки, наприклад. Скорпіони цікавляться археологією і психологією, їх приваблюють детективні пригоди, пошуки скарбів і вирощування кімнатних рослин. Але найчастіше вони мають альтернативне хобі, яке кардинально відрізняється від основних занять, – таким чином вони відпочивають без роботи.

Прямолінійні Стрільці мають безліч талантів, а у перервах між роботою і захопленням люблять виступати проти влади і влаштовувати революції. Обрані спортивні заняття завжди відповідають природній активності Стрільців, які навіть тренування у спортзалі використовують для встановлення ділових контактів, а спортивні ігри – для задоволення від суперництва. Іноді Стрільці починають уявляти себе геніальними творцями, але насправді їхні витвори найчастіше є копіями більш талановитих митців. Та якщо Стрільцю вдасться перебороти власну інертність, то він може досягти успіхів у поезії, музиці чи танцях.

Обережні Козероги символізують цілеспрямованість і бажання досягти вершин – усіх, які є поблизу. Яке б заняття вони не обрали, це повинно заслуговувати на повагу і збільшувати їхні шанси стати об’єктом для захоплення. Козероги настільки відповідальні, що не можуть собі дозволити просто насолоджуватися хобі і намагаються використовувати його для вдосконалення своїх знань і навичок. Типові Козероги можуть бути захоплені музикою (віддають перевагу класиці чи року), шаховими партіями, садівництвом чи читанням, центральні полиці їхніх бібліотек займають енциклопедії та книги серії ЖЗЛ. Вдумливість і бажання пізнання чогось незвіданого часто роблять Козерогів прихильниками окультних наук, вони можуть захоплюватися містицизмом і астрологією.

Далекі від буденних клопотів і занять Водолії можуть захоплюватися авангардним мистецтвом, клоунадою чи жонглюванням, стрибками з парашутом чи «тарзанкою». Вони цікавляться проблемами освіти і різними прогресивними теоріями, часто пишуть мемуари і ведуть щоденники. Водолії завжди мають безліч талантів і ідей, але дуже рідко знаходять їм застосування. Вони швидше теоретики, ніж практики, хоча іноді можуть захоплюватися hand-made – в’язати, вишивати, робити дрібні прикраси. Та самі дуже рідко використовують результати своїх захоплень. Водолії своїм призначенням вважають створення духовного стандарту світу, а займатися його фізичним станом довіряють іншим.

Мрійливі Риби – дзеркало всіх знаків, тому можуть бути різними, але всіх представників об’єднує дві риси: мрійливість і чуттєвість. Риби завжди відчувають гостру потребу у творчому самовираженні, їх приваблюють захоплення, які мають елементи таїнства, і до яких можна застосувати фантазію. Оскільки Риби є подвійним знаком, то їм вдається поєднувати чисту творчість з бізнесовими інтересами, вони проявляють здібності відразу до двох наук и двох видів мистецтв. Найбільш повно творчі здібності Риб проявляються у випадку, коли вони мають матеріальну підтримку. А хобі в них іноді стає професією.

…Звичайно, як і більшість гороскопів, все сказане просто не може бути підтверджене повністю, але я буду рада, якщо ви розважились і знайшли свої риси в описах.

Малюнки Соні Чаніної

 

2 коментаря до повідомлення: “Захоплення по Зодіаку”

  1. Блогобабушка коментує:

    Цікава інформація, а малюнки просто неймовірні. дякую.

  2. Алиса коментує:

    Да! Только про парашюты не для меня)

Написати коментар