Лиса гора, Змієве лігво і всі жінки — відьми
Подписаться на блог Получать на почту

Лиса гора, Змієве лігво і всі жінки — відьми

1 травня 2015

«Из логова Змиева, из города Киева я взял не жену, а колдунью…»

Микола Гумільов

час летіти

Ну, що, дівчатка, ніч настає. Саме та, яку більшість з вас пам’ятає, як ніч перетворення нещасливої коханням Маргарити у королеву балу. Вальпургієва. Мітли напоготові?..

 Ми з вами багато жартуємо з приводу «усі жінки — відьми». Хто задумується всерйоз, хто не дуже. Я, наприклад, нічого такого за собою не помічала і думати про те не хочу. Але… цікаво ж. І оминути цю тему, нехай і в нетематичному блозі, от не можу і все. Хоча — чому нетематичному, хіба цікавість не може бути захопленням? Звідкись же взялася ця впевненість у відьомській силі київських жінок.

З чого все починалось

…Давним-давно, коли на світі ще не тільки Києва з киянами не було, а й люди відчували себе на землі гостями , бо царювали звірі, величезний Змій обвився навколо земної кулі і вкусив себе за хвіст. Місце, де це сталося — хвіст щез у роззявленій пащі, і була Лиса гора у славному Києві. Ви про це чули?

А про те, що у IV столітті сталися дві події, одна історична, а друга суто біологічна, чи навіть фізіологічна:

Думаєте ніяк не пов’язано? І я так думаю. А деякі вчені вважають, що дуже навіть пов’язано — саме відтоді чоловіки і жінки стали по-різному думати.  Але далі — про амазонок.

Процес загибелі цивілізації амазонок йшов двома шляхами.

  1. Амазонки досягали певного віку, коли алюр степом ставав заважкий, покидали своїх бойових подруг і йшли до сусідніх племен, які приймали їх з радістю. У цих племенах вони ставали виховательками дівчаток, навчали їх вишивання та кухарства, знахарства и танцям, вчили спокушати чоловіків і протистояти їм у рукопашному бою. Називали таку виховательку «баба йогиня» за володіння навичками амазонської йоги. Амазонок не стало з часом, «йогиня» перетворилася у казкову «Ягу», яку знає кожен малюк.
  2. Амазонки виходили заміж, перетрансформовували свої одностатеві держави, лишаючи за собою вищу владу. У ІІІ столітті до нашої ери на території України жили сармати, в яких жінки виступали в ролі парламенту — керували, а чоловіки були виконавцями. Саме під жіночим керівництвом сармати змели зі своєї землі скіфів. Правда, потім на зміну сарматам прийшли гунни. Але сарматкам вдалося зберегти свою силу і владність, яку сьогодні можна прослідкувати у кожній другій сім’ї, а то й частіше. Саме амазонська енергетика і живить чарівних киянок вже два тисячоліття поспіль.

Лиса гора

Фактично — язичницька церква під відкритим небом. Не споруда, а просто місце з скульптурами-ідолами язичницьких богів, де проводяться служби і обряди. Колись ці місця називали капищами. Таке найсправжнісіньке капище можна побачити і сьогодні на Лисій горі — навпроти центрального бастіону фортеці.

Лиса гора здавна має особливі властивості, про які знали волхви. Підземелля гори були чимось на кшталт медичного дослідницького центру: сюди звозили тяжко поранених і безнадійно хворих, яких виліковували. Але не тільки тіло лікували. Проводили сеанси психотерапії, медитували, віщували, розганяли хмари і запрошували дощі для врожаю. Ці обряди наповнили Лису гору позитивною енергією. Причому настільки, що вона впливає на людей, які йдуть по ній — гора підсилює позитивну енергію і позбавляє сили того, в кому негативної енергії більше.

Над і під Лисою горою майже постійно відкритий астральний канал. І більше про енергетику не говоритиму, бо надто погано в цьому розуміюся, але те, що Лиса гора — одне з «місць сили» на карті світу, сумнівів не викликає.

Змієве лігво і не тільки

Знаходиться неподалік від Лисої гори, поблизу лікарні імені Павлова. Легендарне місце, у якому Змія переміг Кирило Кожум’яка, — казки пам’ятаєте?

А ще Дівич-гора поблизу Києва, Володимирська гірка у самій столиці — все це «місця сили» і несамовитої енергетики, частина якої йде на живлення сили киянок. Он як.

летимо-о!

…То що, відьми-відьмочки-відьмусі, зібралися? Наші предкині змащували тіло жиром крота і зі словами: «Виїзжаю-вилітаю, ні за що не зачіпаю!» — через димохід на мітлі і прямо на Лису гору. Слова вивчили? Лети-и-имо-о!

…А взагалі, я вважаю, що у кожної жінки має бути хоч одна ніч на рік, коли вона може летіти куди хоче, з ким хоче і як хоче для того, щоб відпочити на повну….

Натхнення черпала з монографії В. Б. Воскобойникова «Лиса гора в Києві».

Малюнки Каті Дудник

1 коментар до повідомлення: “Лиса гора, Змієве лігво і всі жінки — відьми”

  1. Ксюша коментує:

    Дуже цікаво! Про амазонок, як родичок Яги, не знала взагалі! І з останнім висловом, про хоча б одну ніч на рік, ох як згодна! :D )))

Написати коментар