Подписаться на блог Получать на почту

про Велл

Привіт тобі, мій любий читачу!

valleЯкщо ти вже зазирнув до моїх Світлин, то читач в мене вже є, а це просто не може не радувати і не сповнювати серце гордістю: яка ж я розумниця, що вирішила отримувати задоволення від нашого спілкування саме таким чином – створивши цей блог.

Певно, ти вже здогадався – це не перший мій блог. Першим, і до цього часу єдиним, був російськомовний «Мечты волшебная страна», створений два роки тому. Він дорогий мені як дитя-первісток, там утворилося тісне коло читачів, прихильників, однодумців.

Минув час. І я зрозуміла, що того замало – маю розказати читачам іще дещо, а в канву «мрійливого» блога вплести можу не все. І… не буду критися – спілкуватися рідною мовою дуже хотілося.

І ось ми разом!

Ім’я моє неліричне і розповсюджене – Валентина. Друзі називають мене Велл – сподіваюся, що з любов’ю. Я ціную своїх друзів – їх небагато, та вони найкращі.

А ще – ціную захоплених людей. Захоплених зірками чи театром, музикою чи історією, віршами або навіть роботою. Життя варте того, щоби ним захоплюватись. І погодься: захоплення часто стає найсвітлішими миттєвостями, що віддані творчості із задоволенням.

Тому я і вирішила назвати блог саме так – «Світлини», як фотографії, з яких приязно і натхненно сяють знайомі обличчя.

Давай спробуємо заглянути до знайомих (і відомих!) людей і поговорити про їхні захоплення: хтось пише казки, хтось виховує собаку, малює акварелі або грає на гітарі… А чому присвячуєш вільний час ти, дорогий читачу?

Якщо захочеш розповісти про своє захоплення, або просто поспілкуватися, чекаю твоїх листів за адресою: valentina@dreamsblog.net

З любов’ю твоя Велл