Подписаться на блог Получать на почту

Подружимось?

підпишисьШановний читачу, я сподіваюся, що ти ставишся із захопленням до міцних дружніх стосунків. Іноді вони можуть бути святом чи відкриттям. Але навіть якщо вони стають звичкою, це не може не надихати, правда?

Адже ми з тобою так часто говоримо: я не уявляю свого життя без цього. От я, наприклад, вже не уявляю ранку без зустрічі з моїми віртуальними друзями: з чашкою кави я обов’язково погортаю сторіночки їхніх блогів. Порадію їхнім відкриттям, посумую з ними, якщо їм невесело, а отримавши оберемок нових вражень, вже можу продовжувати займатися повсякденними обов’язками.

А ти починаєш свій день з чого? Чи знаєш ти про можливості RSS-підписки, переваги якої вже доведені давно і перевірені особисто мною?

• Підписка дозволить тобі зекономити час – оновлення самі будуть з’являтися у пошті, або в RSS- стрічці.

• Якщо в тебе вже є улюблені блоги і тебе цікавить: що там з’явилося новенького – підпишись і будеш завжди «в темі».

Своїх думок з цього приводу не стану ховати: адже автору завжди цікаво, чи подобається їхнє творіння, чи корисне воно, чи на правильному він шляху.

Стимулом для написання нових статей є не тільки коментарі, а й постійні читачі, що стають друзями. Чим більше постійних читачів – тим цікавішими видаються людям мої думки, а це надихає.

Якщо ти, мій любий читачу, вирішив підписатися на мій блог, щоби захоплюватися життям разом зі мною, я буду дуже рада.

Для оформлення підписки на оновлення блогу натисни «Світлини» – ти будеш пере направлений на сторінку, де можна обрати найзручніший варіант RSS-підписки.

Існує два види підписки на оновлення блогу «Світлини»:

Підписка по RSS

Підписка по E-mail

Щоб підписатися на оновлення по E-mail, введи в рядок форми свою поштову адресу. Через якийсь час ти отримаєш листа за вказаною адресою, в ньому буде запрошення перейти за посиланням і активувати підписку на оновлення.

Існують також зручні спеціальні програми-читалки:

Google Reader

Яндекс стрічка

Я рада бути з тобою поруч і вдячна за щиру усмішку, міцну руку та надійне плече!